Přinášíme Vám několik vět o uplynulém eventu, který „přivedl“ k „Jezírku“ do Tuřan více jak 100 lidí. Samotné nás to překvapilo a hlavně nás to hodně potěšilo. Předpokládali jsme, že třetí ročník bude už slabší, ale nebylo tomu tak. Děkovat můžeme Bohu, že vylepšil počasí, které ještě týden před eventem vypadalo dle meteo předpovědi úplně jinak. Měli jsme se dočkat bouřky, deště a ochlazení. Nakonec pálilo sluníčko a pot tekl po bojovnících na paintballovém hřišti proudem. :)

Paintballové hřiště v Tuřanech U Jezírka

Na druhé straně prostorů „U Jezírka“ teklo pivo, limonády a jedli se sušenky, co nebyly zadarmo. :) )

Vítězíme

Zkonzumovali se všechny steaky, buřty a personál restaurace a grilu byl ke konci eventu poněkud vyděšený, neboť vydal mnohem více porcí, než bylo předem nahlášeno. Raději se k nám doběhli zeptat, jestli vydané porce souhlasí s počtem „stravenek“, které jsme účastníkům této akce prodali.

Výdejna pochutin

Během eventu se musela výdejní místa dozásobovat chlebem a o ostatními pochutinami. Koše na odpadky se zaplnily obaly od nanuků a ruských zmrzlin. I eventový logbook se plnil novými razítky, podpisy a smajlíky. :)  Na stolech se prohlížely trackovací předměty a kačeři si sdělovali tajnosti z odlovených keší.

V týlu

Měli jsme velikou radost, že se na eventu líbilo i těm nejmenším, kteří si hráli s mičudou, honili se nebo si zahráli minigolf.

Kde jsou ty kuželky?

S mičudou

Golfista

Své místo na eventu našly i kočárky s těmi nejmenšími.

Na Paintball Eventu

I Maminky si mohly popovídat o tom, jaké to je vyrazit s kočárkem „za šipkou“. ;)

Maminky v očekávání

Mezi návštěvníky eventu patřili Ti, co se chtěli „zrasovat“ na paintballovém hřišti, ale i Ti, kteří si přijeli na event posedět, popovídat a odpočinout. Jsme moc rádi, že tento event mohl poskytnout i tyto služby. Potěšilo nás i to, že před eventem bylo jen málo odpadlíků a pokud se někdo odhlásil, tak to bylo z důvodů jasně omluvitelných. S úbytkem míst nebyl problém, příchozívších neohlášených účastníků eventu bylo mnohem více. Skvělé zálohy! Grupa Geokladna mobilizovala naprosto příkladně!  Díky jim i všem ostatním. :-*

Paintballové hřiště

Několik slov bychom měli věnovat i samotnému paintballu. V letošním roce jsme se pokusili vnést do hry nové prvky a to boj o vlajku a na závěr i boj ve stylu napoleonských válek. Hráli jste a stříleli jako o život. Je dobře, že následky byly snesitelné a to jen ve formě modřin a obarveného oblečení. Jsme moc rádi, že nedošlo v průběhu bojů k žádnému zranění. Právě z těchto důvodů jsme před zahájením her věnovali dostatečný čas a pozornost vystrojení bojovníků ochrannými prostředky.

Před bojem

Pozornost jsme věnovali seznámení účastníků boje s bezpečnostními opatřeními i vysvětlení pravidel her. Vše dobře dopadlo.

Poučení před bojem

 

Vyzbrojování před bojem

Při sundavání ochranných masek jsme viděli na obličejích jen stékající barvu a po odhalení trefených částí těla jen krásně vybarvená kolečka. I přestože to muselo bolet, tak nikdo neskuhral. Ani Ti malí, kteří nejednu ránu schytali, tak ani ženy, které se pohybovaly po hřišti jako nebezpečné Amazonky.

Jedna z Amazonek

Ze všech bojů máme důkazové fotografie i video „Waterloo U jezírka, které srdnatě a přímo v bojovém postavení na věži pořizovali pneu.beda, Tomikvista, Geokopretina a pansy1. B-) Moc jim děkujeme za jejich odvahu i naprosto profesionální přístup válečných reportérů. :) ] Jejich fotografie i video můžete shlédnout v těchto odkazech:

Fotografie z věže na hřišti od Tomikavisty můžete shlédnout zde. :)

Fotografie z věže na hřišti od pneu.bedy můžete shlédnout zde.  :-bd

Fotografie z věže na hřišti od Geokopretiny můžete shlédnout zde. :)

Video od pansy1:

Geobojovník

Střelba na terče

Závěrem nám dovolte poděkovat za Vaši návštěvu na 3. Paintballu U Jezírka a za všechny krásné logy, které jste napsali nejenom na web stránkách paintball eventu, ale i u keší v našem okolí. :-* S radostí a s potěšením si je pročítáme. \m/

Boj ve stylu napoleónských válek

Pokud nám to bude přáno i příští rok Vás s radostí pozveme k „Jezírku“ a to nejenom k vyřizování účtů na paintballovém hřišti, ale i ke krásnému odpočinkovému posezení v klidných prostorech tohoto areálu. Už teď se na Vás těšíme.  :-bd

Renka a Pavel, TwiceRaP :)

Na úplný závěr ještě pár fotografií…..  :-h

Žlutí před bojem

Palba

Bojové postavení

V Bunkru

Boj o autobus

 

1 komentář

  1. mikisi napsal:

    Tento event se radi mezi klasicke a kazdy rocnik vyhlizime s predstihem. A kazdy rocnik se chystame do boju a pokazde si to rozmyslime a venujeme radeji burtikum a pivu :) – snad treba pristi rok se to zlomi a konecne se vydame zapotit do boju :) . Byla to skvela akce.

Musíte být nalogován zanechte odpověď.