Tuřany a paintballové hřiště

Tak jako v minulém roce i letos Vám přinášíme několik vět o 4. Paintballovém Eventu U Jezírka. 8) Máme za sebou již čtvrtý ročník, ale byl to první ročník, kdy jsme se neopalovali, ale hezky jsme se hřáli kolem krbu v místní restauraci. Ať jsme se snažili o maximální přímluvu tam nahoře, tentokráte to nevyšlo a lilo jako z konve. :CRY: Jednou to muselo přijít a tak jsme letos poprvé vyzkoušeli, jaké to je, když si nejde užívat venkovní posezení a volnosti v areálu U Jezírka, ale když jsme čas eventu museli trávit uvnitř restaurace.

Výměna GC a TB

Výměna GC a TB uvnitř restaurace

Poučení na eventu

Pokyny k průběhu ebentu

Tedy kromě nadšenců, kteří se i v dešti vydali na paintballové hřiště a neváhali si užít tuto aktivitu bez ohledu na chlad a vodu, která padala shůry. Nutno poznamenat, že když došlo na věc, tak se vytrvalý déšť přeměnil na slabou jarní přeháňku a nebylo to zase tak strašné. Tak akorát, aby se stačila smýt barva ze zásahů, které hráči v boji obdrželi. :LOL:

Školení před bojem

Ve čtvrtém ročníku se bojovalo o paintballovou vlajku, která byla vyvěšena na hlavním hradu na paintballovém hřišti. Bojovaly o ní dvě družstva a to žlutých a červených hráčů.

Žlutí

Družstvo žlutých

Červení s Pavlem z TwiceRaP

Družstvo červených

Žlutí s Pavlem z TwiceRaP

Družstvo žlutých

Celkem bylo na hřišti 23 bojovníků. Do obou družstev jsme sloučili všechny hráče, kteří se i v takové sibérii rozhodli, že do paintballového boje nastoupí. :ROLL:

Paintballové zbraně

Druháček k paintballovému boji připraven

Za odvahu a odhodlanost jsme čas hry neomezili a střílelo se až do chvíle, kdy došla munice. Žlutý tým měl silného bojového ducha a nad červenými v celkovém skóre v ukořistění vlajky drtivě zvítězil. :!:

Průzkumníci

Bojovník Adam

Červený hlásí zásah

Až nám pneu.beda pošle fotografie týmů, určitě je sem zveřejníme. 8)

Další detail bojovníka

Po více jak hodině boje se do bitevní vřavy zapojila i mužská část pořadatelského týmu TwiceRaP, přičemž se boj změnil na hru „Zastřelte si svého ownera“, o které owner nevěděl, :!: ale když to dostával ze všech stran, tak to hned pochopil. :MRGREEN: Po závěrečném „Deathmatchi“, boje muže proti muži (ženy nevydržely), boj na paintballovém hřišti konečně ustal.Na řadu přišla střelba na terč, doplnění proviantu a zasloužený odpočinek při okukování TB a GC uvnitř restaurace. 8)

Střelba na terč

Bylo potřeba utratit speciální poukázky na steak a buřtíka a dle volby i novou „NEBO“ poukázku, za kterou se dalo střílet na terč, nebo si koupit nealko pití nebo pivo nebo ji využít na dalšího buřtíka a dorazit se úplně. Novinkou letošního ročníku nebyly jen nové hry na paintballovém hřišti a „NEBO“ poukázka, ale i „Paintballové štěstí“, ve kterém si účastníci eventu, kteří si zakoupili stravovací poukázku nebo se účastnili paintballového boje, mohli vylosovat i 3 kladenské GC, tři paintballová trička, WOODOO panenky, mikropetky, samolepky ještěrek, geotužky a pravá nefalšovaná kladenská CWG. :-D

Nejveselejší a nejmenší bojovník

Co napsat závěrem. :ROLL: Děkujeme moc všem účastníkům eventu za jejich návštěvu. ;) V řadě případů přijeli i z poměrně velké dálky. Pozdravy posíláme např. do České Lípy, Prahy, Loun a samozřejmě i na Kladno a jeho blízké okolí, které sice není tolik daleko, ale přijeli odtud za námi naši kamarádi, kteří se na event sice nepřihlásili, ale když viděli, jaká je to letos šlamastika, tak nás přijeli podpořit. Bylo to od Vás moc milé. Zvláštní obdiv patří Geoculi, která přijela na event jako první a přijela v tom dešti na kole! Děkujeme i všem těm účastníkům eventu, kteří se den předem účastnili „Terezínských her“ a i tak našli ještě dost sil dorazit do Tuřan. Jste opravdoví borci. Děkujeme všem fotografům za jejich fotky, fotit v tom dešti nebylo také vůbec jednoduché. Děkujeme majiteli a obsluze Restaurace U Jezírka za to, že se o nás i v takové nepřízni počasí postarali. :)

Odvážlivec

Odvážlivec

Na příští rok se na Vás na všechny těšíme a to již  na 5. Paintball Event U Jezírka. Přijeďte všichni, i Ti, co letos přijet nemohli. :-P Snad nebude taková zima a nebude pršet. A kdyby přece, letos jsme to vyzkoušeli, že to i v tom dešti jde. :LOL:

Už teď se na Vás těšíme. ;)

Renka a Pavel, TwiceRaP

Komentáře: 2

  1. J@VO napsal:

    Letos jsem byl na Ploučnici, ale na váš event jsem nezapoměl. Díky za fotky a článek.

Musíte být nalogován zanechte odpověď.