http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=f24dcdb7-249b-4058-a52c-39f4d8c06d1b

Redakce GK: Tentokrát publikováno bez svolení toho starýho bručouna !!

Wolfpack CZ found T`Pol

Thursday, 29 March 2012, 15:50, TNLN
Stredocesky kraj, Czech Republic

Považuji za velice duležité všem zúcastneným sdelit, že jsem si tuto keš nedal na ignore list!

Toto téma mne jako milovníka sci-fi obecne  a seriálu Star Trek, Star Gate, Farscape etc. etc. oslovilo a zákonite jsem nemohl T´Pol ponechat nepovšimnutu. Sice se vulkánsky plynne nevyjadruji, ale rozlousknutí tohoto poselství mi opravdu, ale opravdu netrvalo dlouho. Dnešní ponuré pocasí jako by mi naznacovalo, že na míste to nebude tak jednoduché, jak bych si mohl myslet. Padl jsem na nulu, ale tady to bylo nejaké divné, rozšíril jsem okruh pátrání a ejhle, mám ji na 22 metrech! I po korekci trošku mimo, ale to mi nijak nezkazilo dobrý dojem z této mne blízké záležitosti. Autorovi tedy bezpochyby patrí dík za príjemnou zábavu s tímto spojenou.

Pro zajímavost prikládám puvodní fotografii posádky Enterprise NX-01. Není obecne známou skutecností, že puvodne nemel ztvárnit v tomto seriálu postavu kapitána Jonathana Archera Scott Bakula, ale… Jestlipak poznáte, kdo to byl?  Nepoznáte-li, nevadí…zatím.

Na záver si nemohu odpustit poznámku. Pri nálezu schránky jsem si všiml poznámky v logu dvou z nálezcu, kterí kritizovali zpusob uložení predchozími hledaci. V porádku, ríkám si, osveta musí být! Ovšem pri nálezu této schránky jsem se nastacil divit! Ti samí hoši zde byli prede mnou a… Pánové, kážete vodu a pijete víno! Vámi provedené ukrytí bylo více než prachbídné! Možná by bylo vhodné se tím, co hlásáte, také rídit pri své vlastní cinnosti.

1 komentář

  1. NoKy napsal:

    Horší než brouk Pytlík ten Maceška. Všude byl, všechno zná a kde nebyl tam se chystá… Děsnej dědek!

Musíte být nalogován zanechte odpověď.