V sobotu jsme se vydali na velký lov. Bylo těžké se rozhodnout kam, keše byly opravdu všude kolem nás. :)

Geofarm Schweiz-Atzmannig-místo ubytování

Začali jsme skvěle dvěma DNF. :( :)  První neúspěch byl na keši Mega Fun v blízkosti našeho „Matratzlageru“ a druhý u kostelíku, v jehož blízkosti enormně aktivně uklízela jakási Švýcarka a jen po očku pokukovala, proč tak kolem kostelíku stále kroužíme. Přítel kulhal jen poznamenal, že ví určitě víc, než my a jeli jsme proto dál směrem k východní části jezera, odkud jsme pěšmo putovali po břehu, kochali se nádhernými přírodními scenériemi a sbírali jednu keš za druhou. Jak jinak. :)

Mega Kreuz - Nosferatu XIII., Kulhal, TwiceRaP

Mega keš u břehu Curyšského jezera

Nespěchali jsme a užívali jsme si. :-D Nosferatu XIII. volal na všechny Grüss Gott, my Hello a do toho všeho opět zněla jména zvířátek  „Kätze“, „Igel“, „Kuh“ apod. Téměř každých 250 metrů jsme logovali a když najednou keš nebyla, tak jsme zpozorněli a hledali cestičky odbočující z hlavní cesty, neboť tam někde mohla být krabička finále místní multinky, mysterky nebo právě tam byla uložená nově zveřejněná keš. Tímto způsobem jsme docílili dvou BF (Brute Force), které si Nosferatu XIII. s radostí připsal ke svému hodnocení Brute Force Master. Poobědvali jsme rybí specialitku na vyhlídce v restauraci na břehu jezera a postupovali jsme dále směrem na západ ve směru Geofarmy. :) Krabičky přibývaly. Jejich tvary a provedení nás v některých případech skutečně překvapily.

 

Kulhalův šnek

Kuku keš

Mega Romantic

Švýcarský oříšek

Nosferatu XIII. ke krabičkám přidával i další skalpy návštěvníků megaeventu, u kterých svou neutuchající komunikací odhalil stejná zvířátka. :) :) Na Geofarmu jsme dorazili k večeru, abychom zde mohli povečeřet, utratit nějaké švýcarské franky v geostáncích a využít další možnosti, které tento skvělý megaevent nabízel.

 

Logo - Swiss Mega Event

Mohli jsme se výjimečně zalogovat i do přeneseného letterboxu, který je jinak umístěn zcela jinde a jehož název byl také docela zajímavý: „Megaeventbürokratie“. Švýcaři se umí bavit. Všude panovala skvělá atmosféra, později i tanec a zpěv. :-D Jsou ale i vytrvalí. Byli jsme svědky přepadení železniční zastávky, kde měla být uložena keš Swiss Mega Event Region 9. Čekali jsme zde na vlak, který nás měl odvézt zpět na východní pobřeží Curyšského jezera na místo, kde jsme zanechali kulhalovo geovozidlo. Věděli jsme, že by zde měla být keš a tak jsme také všechno očíhli, ale musela být pryč. Švýcaři a i Němci tu keš ale chtěli. Bylo jich tam během chvíle spousta a stále jich přibývalo. Hledali naprosto všude. Myslíme si, že možná někdo z nich nakonec nějakou keš vytáhl z kapsy, aby ten bod prostě byl. :) My jsme byli nasyceni jak jídlem, tak i kešemi a tak jsme to tolik neprožívali.

Nosferatu XIII. - Curyšské jezero

Vlak přijel naprosto přesně. Svezli jsme se kolem jezera, cestou jsme si prohlíželi Alpské velikány a docela ukešovaní jsme nakonec zasedli do geoauta a odjeli jsme do našeho matracového hostelu zpět do hor. Večer byl tady a nás čekal poslední den naší geovýpravy…. Přestože jsme byli docela unavení, tak jsme přece jenom hned tak usnout nedokázali. Existovaly pro to hned dva důvody. Ten první byl, že se na protějším svahu neustále pásly krávy, které měly na krcích obrovské zvonce, které se při jejich každém pohybu hlasitě rozezněly a ten druhý, která nám nedal spát, byla nenalezená keš Mega Fun. Byla asi 300 metrů od našeho válečného ležení a její název nás tak trochu provokoval. To by ale nebyl Nosferatu XIII., aby svou výřečností něco kolem této keše nezjistil. :) Ještě před spaním nám sdělil, že má 100% informace, že keš je ve tvaru kamene. Trochu zoufale jsme na něj pohlédli, neboť místo, kde jsme ráno hledali, bylo v blízkosti říčního koryta plného kamenů… A tak nám, některým, před usnutím před očima běhal alespoň hint této keše ve znění: „Wenn Du das Cacheversteck anschaust ist direkt hinter Dir einen riesigen Baumstrunk“. „Skvělý“ hint… Spaní bylo tentokráte už klidnější. Ve snech převažovaly už jen krásné vzpomínky uplynulého dne…

 

Na břehu Curyšského jezera

TwiceRaP, kulhal, Nosferatu XIII.

Poslední pokračování za týden. :)

Komentáře: 3

  1. martin.simek napsal:

    Opet krasne cteni, uz se tesim na dalsi vikend ;)

  2. Raraku napsal:

    Pěkně napsané, jen tak dál. :) Už se nemůžu dočkat pokračování, jsem hrozně napjatá, jestli Nosferatu XIII. našel dostatečný počet kočiček pro zisk hodnotné ceny. :)

  3. Desdencha napsal:

    Musel to být opravdu krásný výlet. Už se těším na “finále”.

Musíte být nalogován zanechte odpověď.