Projekt Já a Geocaching

Můj geocaching nick: JendaW + Káťa

Založený účet od: 14. 10. 2011

Počet osob skrývajících se za nickem: nečekaně 2 :)

Káťa

Moje první Cache:

Moje první keš je GC1W82N – dnes tuto keš vlastním, i kdyz zatím není aktivní.
Jak jsem se k ní dostal, vlastně jako k celému GC. :)
Jel sem s kolegou na preventivní rehabilitaci na Měřín a on tam na pokoji vybalil hromadu papírů, že loví kešky. Já nejdřív netušil, co to je, ale když mi to vysvětlil, vzpomněl jsem si, že jsem o tom kdysi slyšel. Dostal jsem od něho úplnou geopřednášku, nakonec jsme udělali registraci a začali prohledávat okolí Čáslavi. Zjistili jsme, že jednu mám hned před barákem. Přišel víkend a já sem byl doma, zrovna u nás byli kamarádi a já zavelel – jdeme hledat kešky. Ostatní, co to je, ale já jen, že překvapení. Já jsem žádnou nikdy neviděl, takže to byla i pro mě premiéra. :) Jako znalci místních poměrů (ze 4. patra na silnici to máme dál, než ke kešce) jsme ji hned našli a začalo vysvětlování. Z nás všech se nakonec stali kačeři a nenápadně spolu soutěžíme.

Zážitek, na který nikdy nezapomenu:

Jako kačer jsem byl uplně mimo na prvním eventu, když kolega přede mnou vytáhl TB přidělaný k lečo konzervě.’Tenkrát jsem ani nevěděl, jak správně zalogovat TB či GC, ale jako numizmatik sem si užil tu spoustu mincí kolem.

Jako ownerovi se mi nejvíce líbila situace (ach to moje ego) prvního nálezu (GC27VWP). Celé se to odehrálo asi takhle:
Zničehonic se u nás doma zastavil kamarád s kočárkem, potřebovali jsme něco probrat, tak sem ho vzal okolo kešky, abych ji mohl zkontrolovat. U místa jsme čekali, až přejdou mudlové, a najednou projelo auto, zastavilo opodál a pár kolem nás prošel zpět, občas se na nás tak divně podívali. Když byli za rohem, provedl jsem rychlý odlov a šli jsme směrem k jejich autu. Měli na něm nalepenou ještěrku, tak mi to došlo, co jsou zač. Otočil jsem se a zamával, přišla odpověd, a tak jsme jeli za nimi. Nez sme přijeli, tak už ji našli. Slečna se nás zeptala, jestli jsme se nezapomněli podepsat, a já že ne, že ji vlastním a že ji jen kontroluji. Byla z toho překvapená, nakonec jsme krátce pohovořili a vydali se k domovům. Moc se mi líbilo, jakou z toho měla radost.

 

když se člověk nechce natahovat, tak chodí po městě se stoličkou :-D

Já a Geocaching:

Hra se mi moc líbí, škoda, že jsem ji nezačal hrát dříve. Dnes přemýšlím, jak zpestřit dalším kačerům lov, a těším se, až založím další kešky, na které budou lidi vzpomínat.

 

Musíte být nalogován zanechte odpověď.