Projekt Já a Geocaching

 

Můj geocaching nick:   mamakami _12   a   můj geomanžel:  tatakami

Založený účet od:         3. 7. 2012

Počet osob skrývajících se za nickem:  za mým nickem 1 osobna a manžel taky 1 osoba

Petr_a_Pavel_ja_Kristof

Moje první Cache: vlastní příběh s tvou první keší
Tak to byl vlastně úplný začátek. Sešli jsme se na relaxační dovolené se psy na Javorové skále v Ounuzi, nedale sjezdovky a ski areálu (asi jediného ve stř. Čechách) – Monínec. A kamarádka, vlastně manželka kačera, nás vytáhla na odlov kešky. Nejdřív nás seznámila se základními pojmy a pak jsme vyrazili. Bylo nás celkem 6 a z toho 4 se následně stali novými kačery nebo týmy.

P1270012Kešku http://www.geocaching.com/geocache/GC38QF8_lesni-poklady-6-jehliste, jsme našili po krátké chvíli a byli jsme z toho totálně hotoví  :-O . No a od té doby se bavíme geocachingem. Na konci loňského roku se přidal můj geomanžel tatakami a na spousty cest s námi jezdí naše geosmečka nebo její část. Jsme moc rádi, že jsme potkali tu možnost  stát se kačery.

moje_zlata

Zážitek, na který nikdy nezapomenu: zážitků je hrozně moc a vzhledem k tomu, že jsem tak trochu handicapovaná (těsně před operací kyčelního kloubu), tak každá keš, kde překonám sama sebe. Zrovna ve středu to byla úžasná keš:  http://www.geocaching.com/geocache/GC1RGBP_zlobri-kemp-the-trolls-camp?guid=bd11cb24-6c0d-400f-bca4-f7493a347b34 a finále GEO ZOO Žebrák – to je super serie a hlavně jsme si domů dovezli spoustu hub.

V neděli se chystáme dodělat serii TUTTI FRUTTI, kterou máme kousek od domova.
Určitě bychom se chtěli zúčastnit některého kladenského eventu. Ale máme i spoustu akcí se psy, tak aby to vyšlo časově  :)

P1260977

Já a Geocaching: nerada bych polemizovala o mých názorech na geocaching – snad jediné:  užíváme si ho  :)

Dehetnická_skála3

P1280817

P1260970

 

1 komentář

  1. TwiceRaP napsal:

    Krásné představení! :-D Líbí se nám i nadhled nad všemi jakoby neduhy geocachingu. Jste skutečně nad věcí a víte, proč se geocachingem bavíte. :) Přejeme Vám oběma i celé psí smečce hodně zážitků z Vašich výprav za krabičkami.

Musíte být nalogován zanechte odpověď.