Projekt Já a Geocaching

Můj geocaching nick: mikisi

Založený účet od: 2007

Počet osob skrývajících se za nickem:

Markéta – sběratel (bodů)

Marian – zakladatel (keší)

Moje první Cache: Neměli jsme žádnou GPS, ale zvědavost nám nedala a dle foto z mapy.cz (kde to ukazovalo doprostřed zeleného lesa) jsme po nedělním obědě u babičky vyrazili hledat keš GCXYW2 Partyzánská skrýš. Markéta hledala houby a já lítal dvě hodiny po lese, než jsem dle obrázku našel místo, kde by mohla být keš uložená. Celý plný nadšení, že jsem hodně blízko naší první keše, jsem začal v okolí hledat a asi po deseti, možná patnáctí minutách jsem našel.

Náš první log nás vždy hodně pobaví :) .  Do logu jsem pak napsal: Toto je muj prvni kes…. vyrazil jsem bez navigace, jen jsem hledal lvi hlavu, berusku a partyzana … chvili mi to trvalo, ale jakmile jsem nasel hlavu, tak pak behem 15 minut jsem to nasel. Diky moc za ten to kes.

vzal: – postavicku frankensteina
dal: – originalni hudebni cd s jednou dobrou rockovou kapelou, je tam i s bukletem bez obalu – ten se tam nevesel

Zážitek, na který nikdy nezapomenu: Takový zážitek máme a není jen jeden – jsou jich spousty – podělíme se o dva.

Markéta asi nikdy nezapomene na mé první slaňování – když jsem na skále dělal netopýra – při slaňování jsem nepochopitelně na hraně pokrčil nohy, a tím přesunul těžiště do míst, kde se jde přes hlavu a rázem jsem i zůstal viset na skále hlavou dolů. Tehdy všichni přihlížející a jistící moc úsměv na tváři neměli, ale dnes na to velmi zvesela vzpomínají.

Další takto bláznivá příhoda se mi stala v Norimberku v jednom vestibulu metra, když jsem byl líný sesednout si z kola – chtěl jsem si na eskalátor kolem najet tak, abych se vyvezl o patro výše na chodník. Neodhadl jsem ale sklon schodiště, a tak když jsem se dostal do úhlu, kde opět zapůsobila gravitace, tak jsem „hodil záda“ na jedoucích schodech. Kolo samozřejmě padlo na mě. Takže všem okolojdoucím se naskytl bizarní pohled na cyklistu ležícího na zádech na eskalátoru (opět hlavou dolů) s kolem na své hrudi.

Já a Geocaching: Pro nás je zábavou, která nabízí spousty možností, jak si tuto hru užít.

 

Budeme rádi, když se podělíte o pár svých dojmů souvisejících s geocachingem. Napište nám pár slov na téma Já a Geocaching. Více o projektu>>

Musíte být nalogován zanechte odpověď.