Projekt Já a Geocaching

Můj geocaching nick: petelik
Založený účet od: 18.11.2008
Počet osob skrývajících se za nickem: 1

Moje první Cache: Byla první, co jsem začal hledat, ale až druhá, co jsem našel. Jednalo se o mysterku Světla severu tehdy českolipského ownera Doodlika . Jo, fakt jsem začínal mysterkou :) D1,5. Tehdy jsem si idealizoval, že souřadnice se nepočítají, ale hledají nějakým jiným, méně či více exaktním způsobem, takže jsem ji 2x hledal BF (to jsem ještě nevěděl, že to je BF) na úplně blbých, ale krásných místech. Mezitím jsem (opět) BFnul zdejší Šemíkovu tradičku na vyhlídce, nakonec jsem však Světla severu korektně vyřešil a odlovil tedy jako druhé.

Zážitek, na který nikdy nezapomenu: Krom zajímavé zkušenosti v Zittau s německou policií mě napadá pro většinu mnohem bližší lokalita – Praha, Benjův Most legií, T5. Zima 2009/2010, nějakých 19,30 hod, sněžení. Povedlo se zaparkovat opodál, s lasičákem jsme vzali lano a sedáky, já přichystal slanění, lasičák bleskově sjel dolů, že se pak vystřídáme Chvíli hledal .. a našel! Já zatím čelil několika podezíravým pohledům okolojdoucích a nějak se mi to přestávalo líbit. Houknul jsme dolů, ať mě zaloguje, že by mohlo být horko. Pozn. Předchozí přiznáno i v logu, nicméně owner byl tak laskav, že neprudil :) Lasičák vyběhl nahoru jak to umí jen on, sbalit věci a honem pryč – směr Benjův Mostek na Slovanský ostrov. Když jsme se za chvíli vraceli přes most Legií zpět k autu, na mostě blikala 4 policejní auta a někteří shora, jiní zdola ze Střeláku s baterkami lustrovali most .. Když jsme pak procházeli okolo jedné dvojice, lasičák jen utrousil: “Maj blbý souřadnice.”
Já a Geocaching: Jen stručně: Kvantita válcuje kvalitu. Je možné k tomu mlčet, je možné o tom mluvit, je možné s tím zkusit něco udělat ;)

Komentáře: 2

  1. jedie napsal:

    Ten konec mě “rozsekal”, živě si to představuji :-D

  2. J@VO napsal:

    Konec je moc dobrý, ale mě by zajímalo co je to za červené nápisy na tém fotografii, že by nějaká šifra??

Musíte být nalogován zanechte odpověď.