GeoKladno vás všechny srdečně zve na první ročník kladenského “GeoTmelení“, jež se bude konat v sobotu 27. října po celý den na Kladně v okolí Sletiště a Lapáku. Co všechno na vás u nás na Kladně čeká?

 

PROGRAM DNE:

 • 08:00-12:00h Do korun stromů – Lanový park Sletiště / 0,- Kč na strom / 30,- Kč za dětský park / 150,- Kč za lanový park (pronájem parku!)
 • 10:00-12:00h Severská procházka – Sletiště-Lapák / 0,- Kč za odbornou instruktáž / 20,- Kč za půjčovné za profesionální hole
 • 15:00-17:00h Rychlokvašky na lovu – hotel LaPark / 50,- Kč kurzovné (pronájem sálu!) / CWG v ceně

PARTNEŘI AKCE:

Jako jedním z hlavních bodů programu bude jedinečný “Létající cirkus ČAGeo“, který zatím bylo možné vidět pouze na eventu Mega-Moravia-2012, kde sklidil obrovský úspěch a kde jej osobně ohodnotili i zástupci firmy Grounspeak, Inc. a následně i nejvyšší vedení této společnosti, která je majitelem a provozovatelem serveru Geocaching.com. Máte jedinečnou možnost vidět stan v našem městě jako první v Čechách a tak blízko Prahy > další štace bude 17. listopadu v Plzni.

Možnost ubytování pro přespolní:

 

Komentáře: 8

 1. TwiceRaP napsal:

  Je možné zaslat pozvánku na tuhle kladenskou veleakci všem registrovaným uživatelům webu GEOKLADNO? Věřím, že se za tento nevyžádaný e-mail zlobit nebudou. :)

 2. TwiceRaP napsal:

  Zlobila se zatím jen IVUŠ: :CRY:

  Spam z Geokladno
  Ivus

  Příspěvků: 59
  Přidán 10.10.2012 18:38
  Prosím poradíte mi někdo, jak se odhlásit od newsletteru geokladna? Už hodněkrát jsem klikla na to jejich odhlášení přímo v newsletteru, psala jsem i přímo na geokladno, a prd. Zas přišel další email. Fakt mě to štve, mám snad jít se štípačkama a odstřihnout majitele od internetu nebo co?

  Ivuš

 3. TwiceRaP napsal:

  A tak jsem jí přes profil na gc.com odpověděl:

  Ahoj Ivuš,

  dovoluji si Ti poslat osobní OMLUVU, PODĚKOVÁNÍ i POZVÁNÍ v souvislosti s Tvým příspěvkem o spamování z webu GEOKLADNO, který jsi zveřejnila na serveru geocaching.cz. Odpověděl bych Ti tam, ale vlákno je již uzavřeno, neboť Tvou žádost mikisi již vyřídil.

  OMLUVA – za to, že Ti spam přišel. Můžu za to já, neboť jsem naše administrátory webu v komentáři k pozvánce o konání 9 eventů na Kladně oslovil se žádostí, aby tuto pozvánku odeslali všem, kdo jsou zaregistrováni. Důvod byl prostý. Chtěl jsem, aby všichni věděli, že 27.10. 2012 je na Kladně devět eventů, které stojí za to je navštívit. Podílíme se na této aktivitě a děláme to se zápalem a pro radost všem, která se následně rozlévá i v našich srdcích. Tady je odkaz na pozvánku, u které v komentáři nalezneš mou výzvu: http://geokladno.cz/kladenske-geotmeleni-pozvanka-na-27-10-2012/

  PODĚKOVÁNÍ – chtěl jsem Ti poděkovat za negativní reklamu, kterou jsi ve prospěch této akce na gc.cz vyvolala. Tvou připomínku by si možná přečetlo více lidí, než ten nevyžádaný e-mail a tím by se tato akce dostala ještě více do povědomí všech kačerů. A já jsem opravdu chtěl, aby přišlo hóóódně lidí, vždyť tomu určitě rozumíš…. Sama jsi založila kešky a máš jistě radost, když Ti někde na ně chodí. Tím, že se to vlákno uzavřelo, tak ten efekt není zase tak velký, ale i tak Ti děkuji.

  POZVÁNÍ – nic ve zlém, skutečně a upřímně. Přijeď se na Kladno 27.10. podívat. Mě a mou manželku nalezneš na stanovišti eventu DEPO-EXCHANGE-RACE, ještě jednou se Ti za ten spam osobně omluvím a rád Tě na Kladně přivítám. Můžeš se zúčastnit i CITO eventu, tuhle ikonku ve svém přehledu odlovených kešek ještě nemáš. Určitě si najdeš při kladenském GEOtmelení i jinou aktivitu, která Tě zaujme. Třeba budeš nakonec za ten spam ráda.

  Měj se krásně, rád Tě uvidím.

  Pavel z týmu TwiceRaP

 4. Raraku napsal:

  To jsem tedy zvědavá jak to všechno stihnu… :) Pokud byste potřebovali s něčím pomoci, dejte vědět.

 5. […] Geokladno.cz a Česká asociace Geocachingu. Podrobnosti najdete na Honzově blogu a na stránkách Geokladno.cz. Posted in Pozvánky na akce NW Tour 2012 31. 3. 2012 – […]

 6. ja05 napsal:

  Ahoj,

  sice to je trochu mimo, ale i to souvisi…
  Kdyz uz jsme se rozhodli ze vyrazime do Kladna (vytahly nas tam vsechny ty eventy) muzu poprosit mistni aby nam doporucili nejakou kes ktera stoji za to??
  Asi nic na lusteni, ani na dlouhy chozeni, prece jen do zitra je na lusteni casu malo a program je nabitej, takze ani volna moc nebude, ale samo neco ulovit chceme…
  diky za tipy

Musíte být nalogován zanechte odpověď.