Zdravíme všechny GeoKladeňáky a příznivce našeho webu. Naše komunita se rozvíjí a s ní i samotné GeoKladno. Pořádají se u nás skvělé eventy pod nickem GEOKLADNO.cz, společné odlovy, expedice, geo-piva, závody a další aktivity. Vyrobili jsme náš první unikátní a velmi oblíbený geocoin a druhý na sebe dlouho nenechá čekat. Naše geo-komunita, která přesahuje rozhodně hranice Kladna je přínosem nejen pro místní geocaching.  Proto jsme se rozhodli udělat další krok v podpoře geocachingu (nejen) v našem regionu a pronajali jsme prostory pro setkávání kačerů – jinými slovy kladenský GeoKlub.

Prostory se nachází v centru Kladna na rohu ulic Komenského a T.G.Masaryka (hlavní třída) nad „učňovskou“ cukrárnou. V nejbližších dnech bude probíhat komplexní rekonstrukce prostor (malování, zařizování atd.). Do provozu bychom rádi GeoKlub otevřeli dne 10.prosince 2012, pokud vše půjde podle plánu.

Co od tohoto kroku čekáme?

Rádi bychom touto cestou vytvořili centrum, které bude otevřené každému kačerovi, ať už se jedná o začátečníka nebo pokročilého geocachera, Kladeňáka nebo Ostraváka, malého nebo velkého, ženskou či chlapa, příznivce T1/D1 nebo T5/D5 ;) Centrum, kde bude možnost si sednout a dát si občerstvení s volným přístupem k internetu a s možností se setkávat s ostatními kolegy, plánovat společné aktivity. Bude zde možnost nakoupit naše mince nebo třeba jen směnit CWG. V prostoru budeme realizovat i další nápadité aktivity a překvapení.

K tomu, aby se centrum mohlo realizovat je samozřejmě potřeba prostředky a pomoc. Jedná se fakticky o prostor o velikosti cca 25m2, který poskytla společnost GEOfashion pro zkušební provoz (od ledna 2013 GeoKladno je v podnájemníkem v těch to prostorách), která v sousední místnosti bude mít svoji kancelář a vzorkovou prodejnu.

Již nyní děkujeme za pomoc při rekonstrukci Jardovi (J@VO) a Danovi (NoKy). Za věcnou pomoc děkujeme Liborovi (Bičičani) a Martinovi (martin.simek). Dále děkujeme Romaně (Pneu.Beda nebo snad Neurom :-D ), Simče (Simmia), Tonymu (WitcheryTeam), Honzovi (Raniformes), Mírovi (max1969), Petře (Zverinec), Honzovi (honzaholecek) za pomoc při zařizování klubu a spoustě dalším za podporu.

Nadále uvítáme jakoukoliv pomoc v podobě drobností, ale i větších věcí či „jen“ přidání rukou k dílu.

Konkrétně sháníme:

 • gauč
 • dřez vestavěný ve skřínce
 • zamykatelnou skřínku
 • věci do dětského koutku
 • další užitečné věci, jež vás napadnou.

S čímkoliv se můžete obracet na můj mail mikisi@geokladno.cz nebo tel: 608 772227.

Věříme, že toto geocachingové centrum budete rádi navštěvovat?

Budeme se snažit udělat vše, abyste se v GeoKlubu cítili jako doma!


 

Komentáře: 6

 1. Blexa napsal:

  Docela zajimavy napad.
  Jak je to planovane s provozem? Otevreno v nejake konkretni hodiny/dny nebo trvale?

  Pokud jde o pomoc, tak muzu pomoci s nejakou dopravou, pripadne, pripadne i s praci, ale pri me sikovnosti to pravdepodobne skonci urazem. :)

 2. mikisi napsal:

  Bude to mit pevnou oteviraci dobu a samozrejme dle dohody bude otevreno i mimo oteviraci dobu. Myslim, ze v prubehu prvnich tydnu provozu najdeme nejvhodnejsi dobu provozu. Na zacatek se chysta ho udelat (dnes jsme malovali – zitra pokracujeme :) ) po otevreni uz mame par napadu, ktere chceme v klubu realizovat a urcite prijdou napady dalsi jak klub vyuzit.

 3. martin.simek napsal:

  V clanku zaznelo mnoho podekovani, ale nezaznelo jedno velmi dulezite podekovani > chtel bych na tomto podekovat Markete a Marianovi (team mikisi), ze meli invenci a odvahu prijit s tak odvaznym napadem, do nehoz investuji spousty sveho casu, usili i penez. DEKUJI !!

 4. TwiceRaP napsal:

  Kladenský GeoKlub je opravdu skvělý a odvážný nápad. :-P Sice mu bychom mohli vytknout jednu chybičku – že není ve Slaném :-D , ale to bychom chtěli moc. Nějak to zkousneme… :LOL: Moc rádi do něj zavítáme. :-P Pokud zde budou k mání i základní potřeby pro kačery, jako jsou např. krabičky, obaly na ně, tužky, logbooky a pokud si zde budeme moci objednat třeba i CWG a nebude se zavírat v 17,00 hod., tak přijedeme určitě často. :LOL: Je pochopitelné, že nelze vše hned zainvestovat, ale i případná spolupráce s nějakým geoshopem by se jistě vyplatila. Těšíme se na realizaci avizovaného podnikatelského záměru a přejeme mikisi, ať to vyjde!

  P.S. Do dětského koutku můžeme případně přispět staršími deskovými hrami nebo nějakými skládačkami, pokud bude o ně zájem. :-P

 5. stanleypaulGC napsal:

  Taky mohu pomoci třeba s dopravou, když to budu vědět dost dopředu, seženu dodávku (no, klidně i skoro stěhovacího dlouhého VW Craftera).

Musíte být nalogován zanechte odpověď.