Na kole okolo Řípu.  To se lehko řekne… Ba ne. Tohle je projížďka pro každého, jak jinak než s krabičkou na konci   :) . Keš GCKJRA “Okolo Řípu / Arround the Rip hill” je na to jako stvořená a terén je více méně rovný a stvořený k pohodové projížďce. Indicie, které cestou zbíráte, jsou srozumitelné a dobře popsané, je jich jen pár a tak se celou cestu můžete kochat a užívat si jízdu.

Při jízdě potkáte mnoho zajímavých míst dýchající historií, třeba Nelahozeves, nebo zámek Veltrusy. Při překonávání Vltavy přes potrubní lávku protáhnete celé tělo. Cestou samozřejmě můžete lovit okolní keše, jako jsou třeba : Nelahozeves – kostel sv. Ondreje, Veltrusky zámek, Sfinga a v neposlední řadě skvělou keš od Jamaraja  U Sv. Jana / At The St. John. Schválně, jak rychle ji najdete, já tam byl třikrát :-D .

Keš “Na Kole okolo Řípu” můžete lovit tři hodiny anebo celý den, podle toho kolik keší budete chtít cestou odlovit a kolik zastávek si uděláte. Je to jen na vás, každopádně tím získáte pěknou T5 keš, na kterou nepotřebujete žádné lano a budete si ji dlouho pamatovat.

J@

Komentáře: 2

  1. kulhal napsal:

    Jardo, díky za hezky sestříhané video a za tip na cyklovýlet. Píšu si do plánu…

  2. mikisi napsal:

    Moc pekne video – dnes jsem pritahl vyservisovane kolo a tak asi brzy na kole taky zase nekam vyrazim :) . Diky za prispevek.

Musíte být nalogován zanechte odpověď.