Ahoj všem,

bohužel se k nám dostala špatná zpráva o našem soutěžním TB. Tři kočičky Matěje končí v závodu, protože celá keška Spitalni kostelik Jachymov ( GC3XG3R), kde TB byl byla ukradena. TB byl našeho Matěje (7 let) a byl z toho smutný. Kluky učíme k poctivému kačerskému řemeslu, ale toto nelze vysvětlit, proč to lidé dělají. Nic se nedá dělat :( Prosím tedy, Pavle (TwiceRaP), o vyřazení našeho TB ze závodu, ještě ti to pošleme do mailu. Doufáme, že ostatním se nic podobného nestane a dorazí do cíle Wink. Přesvědčili jsme se o tom, jací jsou lidi (možná i naši kolegové) hajzlové, omlouvám se za to slovo, ale je to nejslušnější, které mě napadá. Chceme abyste to všichni věděli.

Krásné Vánoce! Aderondrin (Honza s rodinou)

 

Komentáře: 4

 1. martin.simek napsal:

  Ahoj, tak to je nam lito, protoze nas specialni TB (spis GC), ktery vypustil taky MATEJ a ktery nam venovala primo kolegyne Dani z Groundspeaku v Olomouci, zmizel v Ostrave v teto kesi: http://coord.info/GC1Q7J0. Taky nam to “neudelalo radost” ….. i tak si uzijeme Vanoce bez myslenek na ZLODEJE, ktere je potreba nazyvat pravym jmenem! Martin s rodinou ….

 2. TwiceRaP napsal:

  Je nám to moc líto. Závodníky vyřazovat nebudeme, vždy existuje naděje, že se ještě objeví. Takhle se nám objevilo po dvou letech TB v Německu.

  Popřemýšlíme společně s Gleepem o možnosti vypuštění kopie TB, případně i GC. Ozveme se. ;)

 3. Stara.kryta napsal:

  Tak to mě moc mrzí :( . Svůj TB jsem sice v závodě nevypouštěl, ale narazil jsem během svých cest na TB Tři kočičky Matěje, který jsem trochu popovezl, začal ho sledovat a fandil mu, jako svému vlastnímu.
  Také moc nerozumím myšlení lidí, kteří ukradnou kešku a TB, ale asi je potřeba se smířit s tím, že se podobné věci dějí.
  Hlavní je, nenechat si tím zkazit Vánoce a vůbec celý pohled na geocaching. Díky němu jsem poznal a určitě ještě poznám spoustu skvělých lidí a kamarádů.
  Nenechte si tím pokazit náladu, pevně doufám, že většina kačerů je poctivých a tohle byla jen souhra nešťastných náhod ;) . Přeji hezké Vánoce a úspěšný příští rok.

  Luděk

 4. Aderondrin napsal:

  Ahoj,
  tak koukám, že ty naši Matějové mají smůlu :-D každopádně si tím vánoce určitě zkazit nenacháme ;)
  Jsou určitě důležitější věci jako zdraví, pohoda a mít kolem sebe bezva geokamarády ;)
  Užijte si dnešní den a i ty následující :)

  Honza

Musíte být nalogován zanechte odpověď.