Found it pansy1 found  Nordic Walking Letterbox

Monday, 24 September 2012
Středočeský kraj, Czech Republic

16:45 (3902) In TB Goofy
Nordic Walking zajímal Honzu už od té doby, co se o něm prvně objevily zmínky v médiích. Dokonce si tenkrát zakoupil hůlky, ale až do dnešního dne zůstaly nepoužité. Dnes tedy díky tomuto krásnému letterboxu měla přijít premiéra. Zodpovědným přístupem k lovu krabiček jsme jako tým známí a tak Honza rozhodl, že Nordic Walking vyzkouší v jeho ryzí původní podobě. Hned na úvodních souřadnicích jsme mezi sportující mládeží zahlédli i dvojici duůchodců s hůlkami a to nám vlilo nadšení do žil. Nejsme tady sami. Honza oblékl patřičný oděv a vyrazili jsme. Úsměvy kolemjdoucích nás podporovaly ve snaze o dosažení co nejlepšího výkonu. První přestávka na vydýchání po neobvyklém sportovním výkonu, v počasí na seveřany poněkud teplém, nastala zhruba v polovine trasy. Pak prišel sprint mezi stromy podporovaný mocným funěním, rozmachy hůlek na všechny strany a mým povzbudivým pokřikem. A už jsme byli v cíli. Pro krabičku si Honza sáhl až na dno. Pařezu. Ve zvládnutí techniky máme ještě asi trošku rezervy, ale děkujeme, že nás tato keš donutila vyndat hůlky aspoň z igelitu. Příště možná dojde i na ustřižení cedulky.

 

 

Komentáře: 11

 1. kstavk napsal:

  motto poslední fotky: věrný psík hlídající svého páníčka :)

 2. Raraku napsal:

  Včera jsem na tenhle log narazila a moc mě pobavil, děkuji a jen tak dál. :) Mimochodem také log u keše Jan Saudek stojí za pohled, nebo dva. :-D

 3. kulhal napsal:

  Moc hezké, zvlášť ta sladěnost sportovních doplňků mě okouzlila. Honza by ještě měl vyměnit ty trekové hole za opravdové hole na nordic walking, a pak teprve poběží jako raketa!

 4. Zvěřinec napsal:

  Kdo umí, umí… Jestlipak tam ještě leží nebo už ho ohlodala lesní zvěř? ;)

Musíte být nalogován zanechte odpověď.