V samotném závěru loňského roku se vydala úzká skupina milovníků adrenalinu do Mexika na outdorovou akci “Poslední slanění 2012″. Akce byla zajímavá tím, že se konala pod rouškou tmy a přitom jsme měli možnost podívat se na místa, kam se člověk běžně nepodívá. Samozřejmě jsme před akcí odlovili nějakou tu keš, i když slanění samotné bylo bez bodu. Jak se akce povedla a co vše jsme viděli, posuďte sami na přiloženém videu.

Výlet k lomům Mořina bych chtěl doporučit kačerům, protože v okolí je mnoho keší, které můžete lovit po celý den, který strávíte v divoké přírodě. Můžete začít například Earth keší Lomy Morina a pokračovat na keš Mexiko a dále keš Amerika. Zároveň pokud máte PM členství můžete odlovit povedenou sérii devíti PM keší Lomy Amerika od ownera Lucík7 a Radek61. Ale, to je již opravdu na celodenní lov. Pokud byste si chtěli opravdu užít krásný lov, tak si ho naplánujte na některý z jarních víkendů.

Amerika

Lom Amerika, je bezedný?

 

Lom

Pohled na jezero

J@VO

Komentáře: 2

  1. kulhal napsal:

    Jardo, to se ti povedlo – moc hezké video a určitě vydařená akce! Díky!

  2. kstavk napsal:

    ještě by měl napsat, jak ho málem vyloučili pro nedostatečnou výbavu a nezvládnutí jednolanové techniky :) stejně jako nás ostatní :)

Musíte být nalogován zanechte odpověď.