Delší zbytečná mysterka (GC1ZZQV by semik75)
Found it 2012/03/25 by Wolfpack CZ

Tohle byla zapeklitá záležitost. Hned zpočátku jsem po zkušenosti se zbytečnou sousedkou zavrhl ajťácké řešení. Koneckonců ani nevím, co to je. Vrhl jsem se na berličku nabídnutou laskavým autorem v podobě alternativního zadání. Ovšemže se ukázalo, že i tento způsob řešení má svá úskalí a skály, na které se mi v té době nechtělo lézt, a tak jsem se rozhodl položenou laťku lišácky podlézt a požádal jsem o radu známou postavu kladenského geopodsvětí, gurmána, znalce a vševěda, starého Macešku.

Zklamání, které následovalo, se snad ani nedá popsat. Zřejmě jsem mu nepadl do oka, či co a následovala pro mne bohužel neuspokojivá nápověda. To byly smutné okamžiky na cestě za úspěchem. Maceškova briskní a nekompromisní odpověd je uvedena níže.

Po tomto prenatálním neúspěchu jsem byl donucen přistoupit k řešení problému obvyklou cestou a pátrat a rešit a dokonce se i hluboce zamyslet a ….  Heuréka …. jak se ukázalo, tento výkřik byl důkazem rozpletení autorem umně spleteného klubka záhady této delší zbytečnosti!  Dnešní výprava pak potvrdila správnost domněnky a vyloudila spokojený úsměv na tváři rešitelově. :)

P.S. Dík, Honzo, za přivedení do míst dosud opomíjených. Dnes tu bylo docela pěkně.

!! Reportéři GEOKLADNO.cz pátrali a exkluzivně se dnes setkali se starým Maceškou, aby Vám přinesli jako vždy nejaktuálnější informace z terénu, a zjistili, že starý Maceška je opravdu nerudný bručoun a není lehké se s ním setkat, mluvit s ním a získat z něj kloudnou odpověď, avšak od slov Wolfpacka CZ se důrazně distancuje a neustále opakuje pomatená slova, jež naši reportéři nedokázali rozluštit > bylo to něco jako “dementi, dementi …:-D >>> bohužel Vám skrytou identitu starého Macešky nemůžeme odhalit, ale slibujeme, že jeho ostudné chování budeme i nadále sledovat, půjdeme po jeho stopách a možná i po jeho krku ;)

Publikováno s laskavým (netýká se Macešky st.) svolením &   & .

Komentáře: 4

 1. Lonos napsal:

  Nejak nechapu to zdrobnele jmeno. Spis by to mel byt Macecha… :-D

 2. pansy1 napsal:

  Brrrrr !!
  To je teda týpek :-O
  Kdyz si uvedomím, kdo vsechno se mezi námi, slusnými, poctivými, krásnými a laskavými, kacery, v této komunite jeste muze pohybovat…..
  Je mi az úzko !!

Musíte být nalogován zanechte odpověď.