Dne 1. července 2012 začíná oficiální příjem objednávek prvního kladenského geocoinu:

Položka: Cena: Poznámka:
Bronzová mince 295,– Kč 165 ks v prodeji
Black-nickel mince 345,– Kč (vyprodáno!) 45 ks (limitovaná)
Osobní odběr zdarma
Poštovné 60,– Kč při doručení poštou
Platba v hotovosti zdarma
Platba na účet zdarma
Dobírkovné 50,– Kč při platbě na dobírku

V tuto chvíli je k dispozici 6 ks vyrobených vzorků, které byly představeny 29. června na geokladenském eventu; moc se líbily. Všechny vzorky s unikátními trackovacími kódy budou později vydraženy za přesně stanovených podmínek. Všechny mince mají trackovatelný prefix KL. Mince k prodeji jsou již ve výrobě a budou k dispozici cca do 20. července. Slavnostní křest mince proběhne na geokladenské eventu 21. července mezi 19h a 22h.

Po dodávce vyrobených mincí bude možné osobní odběr zaplacených mincí v geokladenské komunitě, přímo od podílníků (investorů) mince. Oficiální prodej  a osobní odběr pak bude zahájen 1. srpna 2012. Při osobním odběru a platbě v hotovosti bude stanovená prodejní cena konečná. Při doručení poštou bude tento způsob doručení podléhat dopředné platbě poštovného a při platbě dobírkou navíc také dobírkovného (po doručení) > všechny platby musí být provedeny před převzetím coinu na bankovní účet, jehož číslo obdržíte společně s variabilním symbolem platby po odeslání objednávky na níže uvedený mail. Osobní odběr minci pro zájemce z větší dálky bude možný po domluvě na Mega Moravia 2012 v Olomouci.

S objednávkou neváhejte, počet mincí určených k prodeji je uveden výše a je o ně předběžně obrovský zájem. Černá mince je navíc limitovaná a nebude již nikdy vyrobena!

Objednávky zasílejte na mailovou adresu: geokladno.coin@gmail.com !! a v mailu uveďte následující údaje:

 • Jméno a příjmení
 • Nick GC.com
 • Email
 • Adresa: ulice, město, PSČ
 • Počet kusů mince BRONZ (295 Kč)
 • Počet kusů mince BLACK (345 Kč)
 • Způsob doručení: Osobní odběr (0 Kč) nebo doručení poštou (60 Kč)
 • Platební metoda: Platba hotově (0 Kč) nebo na účet (0 Kč) nebo na dobírku (50 Kč)

>>> Historii výroby geocoinu naleznete na tomto odkazu.

Komentáře: 3

 1. Raraku napsal:

  Tak jak to vypadá, kolik ještě zbývá kousků? :)

 2. […] JEREMY IRISH – spoluzakladatel, prezident a CEO GroundSpeaku – je novým šťastným majitelem prvního kladenského geocoinu, který mu věnoval naším jménem mikisi na mega-eventu ve Velké Británii. Věříme, že se naše mince stane součástí Jeremyho osobní sbírky a že nejen on bude mít upřímnou radost z našeho výtvoru i Vy můžete mít coin ve své sbírce, stále ještě máme bronzové mince v prodeji. […]

Musíte být nalogován zanechte odpověď.