Všem čtenářům GeoKladna nabízíme možnost stát se recenzentem nové čelovky Fenix HP25. Už za týden tato čelovka může být vaše!

Čelovka Fenix HP25 se vyznačuje unikátní konstrukcí se dvěma reflektory. Jeden reflektor vytváří dobře zaostřený světelný paprsek s dosvitem až 153 metrů a druhý reflektor má světelnou stopu velmi širokou a plynulou. Světelný výkon každé LED je až 180 lumenů, takže při rozsvícení obou reflektorů na maximum dosahuje světelný tok hodnoty 360 lumenů. Ovládání obou LED je na sobě nezávislé, takže je možné oba kužely libovolně kombinovat dle vašich aktuálních potřeb. Široký reflektor nabízí čtyři stupně svícení a dálkový tři stupně svícení a SOS záblesky pro nouzové situace. Můžete tak získat až 12 libovolných kombinací světelných režimů. K napájení jsou použity čtyři tužkové baterie, se kterými vydrží čelovka svítit až 220 hodin v nejslabším režimu.

Fenix HP25 může být váš!

Jak se stát recenzentem a majitelem Fenixu HP25?

Do pondělí 10. června nám pošlete na e-mail mikisi@geokladno.cz vlastní recenzi na libovolnou svítilnu, kterou máte k dispozici. Z příchozích příspěvků následně vybereme jednoho autora, který nás svojí recenzí nejvíce zaujme a který získá na testování nejnovější model čelovky Fenix HP25 a zároveň se stane jejím šťastným majitelem. Vybraný autor následně pak napíše vlastní recenzi na tuto čelovku pro web GeoKladno.

 

Těšíme se na vaše příspěvky.

Děkujeme Kronium.cz za umožnění testování a za cenu do soutěže.

 

 

 

 

 

Musíte být nalogován zanechte odpověď.