V tomto krátkém příspěvku naleznete všechny účastníky Závodu trackables, který byl odstartován dne 27.10.2012 na eventu GeoTmelení – DEPO-EXCHANGE-RACE. V listingu tohoto eventu i na této webové stránce GEOKLADNA, věnované tomuto závodu, naleznete pravidla závodu i podmínky pro včasnou registraci všech soutěžících. Průběžné výsledky trackables závodníků jsou pravidelně zaznamenávány níže.

1. GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES

Online výsledky závodníků bez odečtení km v zahraničí a bez bonusů – autor kulhal.

:-P Výsledky 1.geokladenského závodu trackables k 27. říjnu 2013 :-P

aktualizace vždy v úterý – autor programu semik75

Virtuální ocenění pro vítěze:

Pořadí podle počtu kilometrů v ČR.  – vyhodnocení všech najetých km (včetně virtuálních návštěv) po ČR s připočítáním bonusů.

hneda zavod
Pořadí podle počtu kilometrů získaných fyzickými návštěvami krabiček v ČR. – vyhodnocení počtu km získaných fyzickými návštěvami krabiček s připočítáním bonusů.

cervene zavod trojice


Komentáře: 19

 1. Raraku napsal:

  Foto svého šampióna ještě do jeho profilu doplním, narodil se teprve včera večer a to už byla na focení tma. :)

 2. kulhal napsal:

  Ahoj, závodníky vytvořím, nafotím a pošlu během tohoto víkendu.

 3. kstavk napsal:

  já tak budu mít závodníka. Foto ještě nemá, ale už bude mít nějaký km, protože ho občas vložím do nějaký keše. Ale to by snad vadit nemělo, protože se to bude řídit datumama.

  • TwiceRaP napsal:

   Vyhodnocování najetých km by bylo v tomto případě o trošku složitější, ale jistě bychom ho zvládli. :) Domluvím se s geokolegy o možném ústupku a o případné změně pravidel. Je možné, že se bude tento požadavek opakovat. ;)

   A nechceš si koupit nového závodníka – nejlépe kladenský GC? :-D Je tam sice trošku problém s jeho cestováním, asi je u něj větší riziko nabourání – tj. odcizení, ale jako podílníci kladenského GC Ti ho v DEPOstánku s Renkou rádi prodáme. :-D Když si koupíš dva, tak je to riziko menší. 8) :LOL:

  • TwiceRaP napsal:

   Koukám, že jsi toho ještěra už vložil. :-D Jsi rychlý jako blesk. S tou hláškou v popisu trackables by to snad mohlo zafungovat.

   Ad hláška:

   účastník Geokladenského závodu: v rámci eventu DEPO-EXCHANGE-RACE (http://coord.info/GC3XP5P)
   Startoval s najetými 4188,6 km.

   Upravím pravidla na nové webové stránce věnované tomuto závodu (brzy by zde měla být publikována) a poprosím mikisi o úpravu pravidla čísla 7 pokynů k závodu v listingu eventu GeoTmelení – DEPO-EXCHANGE-RACE.

   Předem děkuji. ;)

   Nové znění pravidla č.7 bude následující:

   Trackables závodník by neměl mít na startu najeté žádné kilometry. V případě, že má závodník v historii putování nějaké km již absolvovány, prosíme o zveřejnění výchozího stavu kilometrů v popisu závodního trackables. :!:

 4. TwiceRaP napsal:

  Provedli jsme aktualizaci startovní listiny o nové účastníky 1.geokladenského závodu trackables. :-P

  Provedli jsme následující změny pravidel závodu: :!:

  Na základě dohody pořadatelů závodu je možné do závodu přihlásit závodníka, který nemá nulové konto km na startu. Je také možné vypustit závodníka bez ownerovy přítomnosti na eventu GeoTmelení – DEPO-EXCHANGE-RACE. Pokud se jakýmkoliv způsobem závodník dostane do DEPA závodu a bude následně provedena jeho fyzická kontrola, může závodit. :LOL: Na žádost ownera zabezpečíme i následné vložení závodníka do keše, nacházející se do 20 km od místa konání eventu.

  Všechny výše uvedené změny budou zaneseny do pravidel závodu. Věříme, že změna pravidel bude soutěžícími přivítána. :MRGREEN:

 5. martin.simek napsal:

  Koukam, jak to tady frci a uz take doma pripravujeme s klukama dva nase zavodniky ;)

 6. TwiceRaP napsal:

  Provedli jsme aktualizaci startovní listiny. Prosíme o kontrolu vložených údajů. V pořadí na prvním místě závodu je závodník Racing Lizard z týmu Sagapo. :-P

 7. TwiceRaP napsal:

  Provedli jsme aktualizaci průběžných výsledků závodníků. Prosíme o kontrolu vložených údajů. V pořadí na prvním místě závodu je Geokladenský závodník by Lucky&spol. Vskutku skvěle hájí barvy GEOKLADNA. :LOL:

 8. kolombo napsal:

  Pokud v pravidlech není uvedeno, že logy visited nejsou zakázány, tak maily tomu, kdo některého závodníka přenáší, o nepřiměřeném množství logů visited, považuji minimálně za zvláštní chování.
  A CWG závodník je v Liberci.

  • TwiceRaP napsal:

   Děkuji kolombo za příspěvek. :) V bodě č.9 pravidel je zmínka a sledování informací o Závodu TB a GC na webu GEOKLADNA. Informace o visited zde najdeš. Chápu Tvoje námitky, nejsi přímým účastníkem závodu. Reakci na problém, který se v závodě vyskytl a byl zde řešen, musí zjednat majitelé závodních trackables. Nestalo se tak. Upozornění o cíleném visited dostali nejenom kačeři, kteří se závodníky takto zacházeli, ale i majitelé závodníků. Proč se snažíme o omezení “protahování” je zřejmé.
   Pavel z TwiceRaP

 9. TwiceRaP napsal:

  Kopie oznámení zveřejněného na gc.cz

  Zveřejňujeme průběžné výsledky závodníků po prvním měsíci závodu. Na 1.místě se drží se 1086,8 km CWG Závodník Komety, na 2.místě se 892 km je NoKyho Závodník a na 3.místě se 770,4 km se drží 07-Závodní kulečníková koule od gresaci. SKVĚLÉ VÝKONY, všem BLAHOPŘEJEME!

  Výsledky ostatních závodníků naleznete na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/

  Po vyhodnocení 1.měsíce závodu jsme rozeslali celkem 7 upozornění věnujících se problematice “protahování”. V pravidlech není protahování zmíněno, ale v duchu bodu č.9 pravidel o fair play jsme požádali ownery závodních trackables i současné držitele závodníků o omezení protahování. Prosíme o vzetí této skutečnosti na vědomí. Ukázku upozornění závodních komisařů si můžete přečíst zde:
  http://www.geocaching.com/track/log.aspx?LUID=4b69187c-952d-459f-aac4-9e3d7739456d

  Udělili jsme taktéž jednu písemnou pochvalu zde:http://www.geocaching.com/track/details.aspx?tracker=TGKR04

  U třech závodníků jsme museli odečíst najeté km mimo území ČR včetně km, které závodníci ujeli z keše v ČR ve směru do zahraničí.

  Věříme, že všechny naše kroky přivítáte. Těšíme se na další průběh závodu. NEZAPOMEŇTE prosím hlásit dosažené bonusové mety na této webové stránce: http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/

  Přejeme všem stále přibývající km bez nehody.

 10. TwiceRaP napsal:

  Zveřejňujeme průběžné výsledky závodníků k 15.prosinci 2012.

  Na 1.místě se drží se 2229,3 km Gresaku 07-Závodní kulečníková koule, na 2.místě se 1565 km je CWG Závodník Komety a na 3.místě se 1205,8 km se drží Nokyho závodník. SKVĚLÉ VÝKONY, všem BLAHOPŘEJEME!

  Výsledky ostatních závodníků naleznete na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/

  Nově jsme vložili do vyhodnocení též odkaz http://www.geocaching.com/track/search.aspx?k=1GKZT na on-line výsledky závodníků, kteří si do názvů u závodníků vložili řetězec písmen GKZT (Geokladenský závod trackables). Zde naleznete aktuální km závodníků bez bonusů. Nejsou zde odečteny i km “najeté” v zahraničí. Přesto se jedná o velice zajímavý přehled, jehož autorem je náš přítel kulhal. Děkujeme za tento skvělý nápad.

  Těšíme se na další průběh závodu. NEZAPOMEŇTE prosím hlásit dosažené bonusové mety na této webové stránce: http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/

  Přejeme všem stále přibývající km bez nehody.

 11. TwiceRaP napsal:

  ONLINE najeté km závodních trackables i automatizované týdenní vyhodnocení ujetých km včetně bonusů je na světě. :-D

  :-P Děkujeme kulhalovi a semikovi75 za skvělou IT podporu! :-P

 12. ucakuca napsal:

  zjistila jsem, že i můj TB – Pavlova závodní ještěrka navštívila Megaevent – geoskořápky – díky. PS. Pro organizátory – trochu mi vadí, že někteří závodníci jsou popotahování i více než 2měsíce jedním “aktivním” uživatelem, ale to se holt nedá nic dělat.

Musíte být nalogován zanechte odpověď.