Od pondělí 10.prosince 2012 zahájíme provoz kladenského GeoKlubu. Otevírací doba se bude zatím ladit. Každopádně začneme s otevírací dobou od 9 hodin ráno do 18 hodin (těch 18 hodin je velice orientačních a v případě zájmu bude otevřeno déle) Do vánoc bude otevřeno každý den včetně sobot a nedělí (víkendová otevírací doba bude ještě upřesněna).

V tuto chvíli si můžete přijít posedět, popovídat o keších a geocachingu, dat čaj atd. Internet zatím je ve stavu čekání až nám ho přijdou zapojit – snad to bude brzo, poté bude dostupný zdarma pro každého kačera . Nyní máme v geoklubu jedno PC je ještě jedno přislíbeno, takže se zavedením internetu by mohly byt k dispozici dvě PC.

Vchod do kladenského GeoKlubu naleznete na těchto souřadnicích: 50°8,728N 14°5,943E. Do klubu se chodí přes vzorkovou prodejnu GEOfashion. Těšíme se na všechny návštěvníky.

Bez pomoci by jsme geoklub samozřejmě nemohli zrealizovat. Touto cestou děkujeme za podporu všech skvělých a ochotných kačeru, kteří odvedli obrovský kus práce při realizaci!

Děkujeme za pomoc: J@VO, NoKy, Bičičani, Martin.Simek, witcheryTeam, max1969, Pneu.Beda, Neurom, raniformes, Simmia, honzaholecek.

 

 

 

Komentáře: 8

 1. MK1977 napsal:

  Skvělý nápad a gratuluju k realizaci. Souřadnice už máte, tak už chybí jen odeslat listing, schválit a spešl ikonka jako u GCK25B :-D

 2. Bikerkladno65 napsal:

  Jestli vás budu moci navštívit jako nový kačer, tak budu moc rád. Jako nový kačer a i Nový příjmením.

 3. Zvěřinec napsal:

  V geoklubu se nám moc líbilo, Kačka chce jít zítra zas ;)

 4. Aderondrin napsal:

  Přijdeme si mezi svátky pro nový GC pokud bude otevřeno. Nějak jsme se v tom předvánočních shonu nějak nestačili stavit, takže to musíme napravit.
  Honza s rodinou ;)

 5. see.bee napsal:

  planuju navstevu, jen pro spestreni by mozna bylo zajimave umistit nejakou kesku do prostor geoklubu.

Musíte být nalogován zanechte odpověď.